Inaczej - pod ochroną

Zobacz jak inaczej można określić wyrażenie "pod ochroną".

Wyrażenie pod ochroną posiada 8 innych określeń w 1 grupie znaczeniowej

1. Inaczej pod ochronąw znaczeniu pod auspicjami
pod protekcją, pod opieką, opiekuńczość, w pieczy, pod patronatem, troskliwość, troska, staranie,   
Udostępnij
Zapisz się w historii świata

pod ochroną
*
Wpisz synonimy
Podaj poprawny adres email

* pole obowiązkowe.

Ten formularz chroniony jest przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.





Zobacz wyrażenia podobne do pod ochroną:

po, po, pobekiwać, pobić, pobić, pobić, pobić, pobiec, pobiec, pobierać, pobierać, pobierać się, pobierać się, pobieżnie, pobieżny, pobladły, pobladły, poblakły, poblaknąć, poblask,



Powiedz pod ochroną:  




Zapis słowa pod ochroną w języku migowym

 

zapis słowa pod ochroną w języku migowym. Litera 'p'zapis słowa pod ochroną w języku migowym. Litera 'o'zapis słowa pod ochroną w języku migowym. Litera 'd'zapis słowa pod ochroną w języku migowym. Litera 'o'zapis słowa pod ochroną w języku migowym. Zgłoska CHzapis słowa pod ochroną w języku migowym. Litera 'r'zapis słowa pod ochroną w języku migowym. Litera 'o'zapis słowa pod ochroną w języku migowym. Litera 'n'zapis słowa pod ochroną w języku migowym. Litera 'ą'

Zapis słowa pod ochroną w alfabecie Morse'a

 Calcoolator.pl

                                                                                                                       

Zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a

 

zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. p zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. o zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. d zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a.  zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. o zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. c zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. h zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. r zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. o zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. n zapis słowa pod ochroną w alfabecie Braille'a. ą

Zapis słowa pod ochroną w alfabecie fonetycznym NATO (ICAO)

 Calcoolator.pl

Papa Oscar Delta Oscar Charlie Hotel Romeo Oscar November Alpha

Zapis słowa pod ochroną od tyłu


ąnorhco dop

Zapis słowa pod ochroną w języku klingońskim (Star Trek)

 

pod-ochrona

Zapis słowa pod ochroną w języku aurebesh (Star Wars)

 

pod-ochrona

Zapis słowa pod ochroną w piśmie runicznym

 

pod-ochrona